Проектор мультимедийный TECRO PJ-5080
Проектор LCD
Фізична роздільна здатність: 1920*1080
Підтримувана роздільна здатність: 1920*1080
Яскравість: 3800 люмен
Контрастність: 4000:1
Співвідношення сторін зображення: 16:9 та 4:3
Проекційна відстань: 1,5-5м
Проекційне співвідношення: 1,45:1
Діагональ екрану: 40"-150"
Джерело світла: LED
Ресурс лампи: 50000 годин
Потужність лампи: 100W
Корекція трапецеїдальних спотворень: +/-15 градусів (вертикальна)
Функція Mirror Screen – для трансляції зображення з екрана мобільного пристрою на проектор
Вхідні роз'єми: HDMI*2шт, USB-2шт, AV
Вихідні роз'єми: аудіовиход для навушників
Динаміки: 1*6W
Матеріал лінзи: скло
Габарити (ШxВxГ): 260×110×230 мм
Вага: 2,2 кг
Енергоспоживання: 130W
Комплектація: проектор, мережевий шнур, пульт дистанційного керування, кришка об'єктива, регульована по висоті ніжка, перехідник AV, інструкція
Мова меню: 23 мови
Можливість кріплення: ні
Колір: чорний
Гарантія 12 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecro |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Серый |
| Класс устройства | Портативный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Интерфейсы | USB, VGA (D-sub), jack 3.5 мм, Аналоговый видеовход, HDMI |
| Тип матрицы | LCD |
| Особенности | Встроенные динамики |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 118 мм |
| Ширина | 336 мм |
| Глубина | 263 мм |
| Вес | 3.5 кг |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Изображение | |
| Контрастность | 1500 |
| Разрешение | 1280x800 |
| Световой поток | 2800 лм |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность лампы | 140 |
| Срок службы ламп | 50000 |
- Цена: 17 640 ₴



