Топ продаж

Ланцюгова пила Grand АПЦ-20V/4-6
2 900 ₴
- Под заказ
Отправка с 30 апреля 2026+380 (97) 780-27-27
- +380 (50) 939-97-29
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Акумуляторна ланцюгова пилка Grand АПЦ-20V/4-6 - це сучасний, портативний, садовий акумуляторний інструмент, який ідеально підходить як для обрізання гілок дерев, так і для виконання будь-яких завдань на будівельному майданчику.
- Модель оснащена інноваційним компактним двигуном і укомплектована двома комплектами пильних шин на 10 і 15 см., що збільшує як продуктивність так і діаметр заготовок, що розрізаються, гілок і колод аж до 150мм в діаметрі.
- Невелика вага і коротка шина дозволяють працювати в найнезручніших і важкодоступних місцях, де необхідна легкість і маневреність.
- Завдяки оптимально розподіленій вазі та ергономічній конструкції рукоятки, ланцюгова пилка дозволяє пиляти, не відчуваючи втоми.
- Завдяки стандартному натягувачу, пильний ланцюг можна легко підтягнути та поміняти за допомогою викрутки та ключа.
- Дві акумуляторні батареї в комплекті забезпечать безперервну роботу інструменту.
- Імпульсний зарядний пристрій заряджає акумулятор протягом 1 години.
Характеристики:
- Модель Grand АПЦ-20V/4-6
- Тип акумуляторної батареї - Li-Ion
- Ємність акумулятора (Ah) - 2
- Індикатор заряда батареї - Є
- Кількість акумуляторів (шт) - 2
- Час заряджання (ч) - 1,5
- Швидкість обертів (об/мин) - 300
- Вага (кг) - 2.5
- Тип пакування - Кейс
Комплектація:
- Пила
- Шина 2шт
- Ланцюг 2шт
- Акумулятори 2шт
- Зарядний пристрій
- Викрутка
- Інструкція
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Чехия |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 150 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 5 м/сек |
| Количество оборотов | 300 об/мин |
| Вес | 2.5 кг |
| Смазка цепи | Ручная |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время заряда аккумулятора | 90 мин |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 900 ₴









